To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Turniej piłkarski +16

Na Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym Orlik w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się 10 sierpnia 2012r. turniej piłki nożnej w ramach projektu „Orlik Polska” w kategorii + 16. Patronat nad turniejem objął Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej. Organizatorami byli animatorzy pracujący na Orliku. W turnieju wzięły udział trzy drużyny, które walczyły o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska Zbigniewa Stradomskiego oraz o reprezentowanie naszego regionu w zawodach wojewódzkich. Zwycięzcą została drużyna Drim Tim Mrugacz Auto Serwis z Wadowic, drugie miejsce wywalczyli FC Profesorzy, a trzecie Krejzi Orenż. Królem strzelców został Sławomir Mrugacz z zespołu Drim Tim. Sędzią głównym był pan Łukasz Dragan.
To nie koniec rozgrywek piłki nożnej na Orliku. W czwartek 16 sierpnia odbędzie się turniej w ramach projektu „Orlik Polska” dla osób powyżej 35 lat, 18 sierpnia turniej dla młodzieży szkół gimnazjalnych, a 24 sierpnia dla dzieci szkół podstawowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w zawodach.