To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Ogłoszenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

czytaj dalej »

Zawiadomienie o ponownym przystąpieniu do przeprowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko

czytaj dalej »

Szacowanie szkód po nawałnicy

W dniu 15 lipca 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej z członkami komisji powołanej do inwentaryzowania i szacowania szkód na terenie gminy.

czytaj dalej »

Szkolenie z LGD "PROW 2014-2020 oraz budowania nowej LSR"

czytaj dalej »

Podziękowanie

  DRUHOWIE STRAŻACY W imieniu własnym oraz władz samorządowych Gminy Kalwaria Zebrzydowska pragnę serdecznie podziękować oraz złożyć wyrazy szacunku i uznania za ofiarną pomoc w usuwaniu skutków wichury w dniu 8 lipca 2015 r. Dziękuję za pełną zaangażowania współpracę i pewność, że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc. Burmistrz MiastaAugustyn Ormanty

czytaj dalej »

Ogłoszenie LGD - zaproszenie do składania ofert cenowych - Inkubator Kuchenny - Etap I

czytaj dalej »

Apel Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami powietrza i bardzo dużymi poborami wody z miejskiej sieci wodociągowej Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zwraca się do swoich odbiorców z apelem o racjonalne i oszczędne gospodarowanie wodą pitną. W dniach od 1 do 5 lipca br średnie dobowe zużycie wody w naszej gminie wzrosło dwukrotnie.

czytaj dalej »

Znaleziono kota

W dniu 3 lipca 2015 (piątek) w godzinach porannych w centrum miasta Kalwarii Zebrzydowskiej znaleziony został kot. Informację o zwierzęciu można uzyskać pod numerem telefonu (33) 8766-003.

czytaj dalej »

"SOŁECTW@ w sieci"

W tym miesiącu wystartowała III edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepszą, wiejską stronę internetową „SOŁECTW@ w sieci”.

czytaj dalej »

Informacja o utrudnieniach drogowych na ul. 3 Maja

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, że od dnia 23 czerwca 2015 r. rozpoczynają się prace związane z zagospodarowaniem ul. 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej. Za utrudnienia związane z realizacją zadania przepraszamy.

czytaj dalej »

Prezentacje nowoczesnych kotłów na paliwa stałe i gazowe, ogniw fotowoltaicznych i wiatraków

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, iż podczas organizowanych Dni Kalwarii Zebrzydowskiej, w dniu 27 czerwca (sobota) od godz. 12:00 w Rynku, koło postoju taksówek oraz na parkingu gminnym koło GS ”Samopomoc Chłopska” w Kalwarii Zebrzydowskiej planowana jest prezentacja kotłów.

czytaj dalej »

"Europa to My"

Chcesz wygrać europejską podróż marzeń, fantastyczny koncert i promocję telewizyjną dla Twojej miejscowości? Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż, jak zmienia się Twoja okolica!

czytaj dalej »

Strona 35 z 35