To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Ogłoszenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Odwołanie dyżuru ekodoradcy

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej informuje o odwołaniu konsultacji prowadzonych przez Ekodoradcę w dniu 1.04.2021 r. (czwartek) w godz. 10:30-12:30 w związku ze wzrostem zachorowania wywołanych zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

czytaj dalej »

Dyskusja publiczna

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do dyskusji publicznej nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany nr 2 Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Spotkanie zostanie przeprowadzona 29 marca 2021 r., o godz. 15:00 na Sali Sesyjnej Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Targowa 1B. W spotkaniu można uczestniczyć online za pomocą aplikacji Zoom.  

czytaj dalej »

Posiedzenie Doraźnej Komisji Statutowej do opracowania Statutów Sołectw i Osiedli w Gminie Kalwaria Zebrzydowska - odwołane

 

czytaj dalej »

Stypendia artystyczne

Zgodnie z podjętą Uchwałą nr XII/95/19 Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej z dnia 17 października 2019 r. w sprawie zasad udzielania stypendiów za osiągnięcia artystyczne dla uczniów przypominamy, że termin składania wniosków za osiągnięcia uzyskane w roku 2020 upływa 30 marca 2021 r..

czytaj dalej »

Komunikat

Urząd Miasta informuje o odwołaniu konsultacji prowadzonych przez Ekodoradcę w dniu 18.03.2021 r. (czwartek) w godz. 10:30 - 12:30 w związku ze wzrostem zachorowań wywołanych zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

czytaj dalej »

Ogłoszenie dotyczące dnia wolnego od pracy

w zamian za święto przypadające w sobotę w dniu 1 maja 2021 r. dla pracowników Ośrodka Administracyjnego Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej

czytaj dalej »

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej - 22.03.2021 r.

 

czytaj dalej »

Posiedzenie Doraźnej Komisji Statutowej do opracowania Statutów Sołectw i Osiedli w Gminie Kalwaria Zebrzydowska - 29.03.2021

 

czytaj dalej »

Posiedzenie Doraźnej Komisji Statutowej do opracowania zmian w Statucie Gminy Kalwaria Zebrzydowska - 24.03.2021

 

czytaj dalej »

W Wielki Piątek urząd będzie nieczynny

Szanowni Państwo, zgodnie z zarządzeniem nr 395/2021 Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej z dnia 11 marca 2021 r. uprzejmie informujemy, że w zamian za święto przypadające w dniu 1 maja 2021 r. (sobota) ustala się dzień wolny od pracy w dniu 2 kwietnia 2021 r. (piątek). W związku z powyższym w Wielki Piątek Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie nieczynny.

czytaj dalej »

Ogłoszenie

Do 15 i 31 marca podmioty wykonujące działalność gospodarczą muszą dopełnić obowiązków w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska.

czytaj dalej »

Ogłoszenie KOWR

Wykaz dot. dzierżawy nieruchomości wielofunkcyjnej, niezabudowanej.

czytaj dalej »

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej - 15.03.2021 r.

 

czytaj dalej »

Masz dość dokumentów papierowych? Złóż wniosek elektronicznie

Nowa platforma internetowa e-budownictwo, ułatwiająca życie inwestorom, inżynierom i architektom, już działa. Od teraz możesz między innymi zgłaszać roboty budowlane, a także kierować wiele wniosków do urzędu online. Wejdź na stronę e-budownictwo.gunb.gov.pl i wypróbuj jeden z dostępnych formularzy wniosków.

czytaj dalej »

Informacja

Obowiązek przekazywania gminie danych dotyczących czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego.

czytaj dalej »

Obwieszczenie

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany nr 2 Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

czytaj dalej »

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej - 8.03.2021 r.

 

czytaj dalej »

Konkurs plastyczny "Palma wielkanocna"

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza dzieci i młodzież do wiosennego konkursu plastycznego. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu palmy wielkanocnej, ale uwaga, w tym konkursie wysokość palmy nie jest najważniejsza!

czytaj dalej »

Odnawialne źródła energii - przewodnik

Na potrzeby klientów w gospodarstwach domowych zainteresowanych zakupem i zainstalowaniem fotowoltaiki (prosumentów) został opracowany „Przewodnik prosumenta w gospodarstwie domowym”.

czytaj dalej »

Jak pozyskać dotację z Unii Europejskiej? - Gościniec 4 żywiołów zaprasza na szkolenie

 

czytaj dalej »

Strona 3 z 35