To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Ogłoszenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Stypendia sportowe dla młodzieży

Burmistrz Miasta informuje, że w terminie do 30 maja 2021 r. można składać wnioski o przyznanie stypendium sportowego dla młodzieży, za osiągnięcia sportowe.

czytaj dalej »

Jak bezpiecznie dotrzeć i uczestniczyć w szczepieniu przeciw COVID-19 w punkcie szczepień powszechnych w Kalwarii Zebrzydowskiej

Szanowni Państwo ze względu na Wasze bezpieczeństwo oraz zagwarantowanie Wam sprawnego uczestniczenia w szczepieniu przeciw COVID-19 w Punkcie Szczepień Powszechnych (PSP) w Kalwarii Zebrzydowskiej w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 1, wejście od ulicy Władysława Niemczynowskiego, poniżej zamieszczamy kilka wskazówek dla wszystkich uczestników w celu bezkolizyjnego przebiegu szczepień.

czytaj dalej »

Uwaga - szczepienie lisów

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 7 do 14 maja 2021 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.

czytaj dalej »

Kondolencje

Wyrazy głębokiego współczucia i żalu oraz słowa otuchy i wsparcia dla Teresy Wypiór, Inspektor w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, z powodu śmierci Mamy.     składają Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty Przewodniczący oraz Radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Koleżanki i Koledzy z Urzędu Miasta Sołtysi oraz Przewodniczący Zarządów Osiedli

czytaj dalej »

LGD Gościniec 4 żywiołów zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe

 

czytaj dalej »

Wróć z POWERem!

„Mówią, że w życiu trzeba robić to, co się kocha i w czym jest się dobrym”. Jeśli myślisz o powrocie lub właśnie wróciłeś z zagranicy do Małopolski, chcesz przekuć swoje marzenia w rzeczywistość, to zgłoś się do projektu „Wróć z POWERem!”

czytaj dalej »

Trwa kampania dopłat 2021 - przypominamy: wnioski tylko przez internet

15 marca ruszył nabór wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 r. Od tego roku rolnicy mogą składać je jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Przypominamy, że od tego roku wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW można złożyć tylko w formie elektronicznej. Nie ma już możliwości składania oświadczeń o braku zmian w stosunku do roku ubiegłego.

czytaj dalej »

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

W sytuacjach, gdy nie możesz załatwić swojej sprawy elektronicznie lub przez telefon i musisz udać się do urzędu skarbowego, wcześniej umów się na wizytę. Ze względu na sytuację epidemiczną konieczna jest rezerwacja terminu i godziny wizyty.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze

Dyrektor Ośrodka Administracyjnego Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze specjalisty ds. księgowych. Dokumenty aplikacyjne należy składać do 4.05.2021 r.

czytaj dalej »

Odwołanie dyżuru ekodoradcy

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej informuje o odwołaniu konsultacji prowadzonych przez Ekodoradcę w dniu 22.04.2021 r. (czwartek) w godz. 10:30-12:30 w związku ze wzrostem zachorowania wywołanych zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

czytaj dalej »

Kondolencje

Z przykrością zawiadamiamy, że 13 kwietnia 2021 r. po długiej i ciężkiej chorobie, odeszła do wieczności ś.p. Cecylia Dereniowska, długoletnia i oddana pracy z dziećmi i młodzieżą nauczycielka w Zespole Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim. Rodzinie Zmarłej Pani Cecylii składamy najszczersze wyrazy współczucia w imieniu całej społeczności szkolnej. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim

czytaj dalej »

Kondolencje

Wyrazy głębokiego współczucia i żalu dla Rodziny zmarłej ŚP. Alicji Budzowskiej - emerytowanej Dyrektor Ośrodka Administracyjnego Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej.     składają Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty Przewodniczący oraz Radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Pracownicy Urzędu Miasta Sołtysi oraz Przewodniczący Zarządów Osiedli

czytaj dalej »

Kondolencje

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Pani Alicji Budzowskiej, emerytowanego Dyrektora Ośrodka Administracyjnego Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej.Pogrążeni w żalu Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia i wsparcia. Dyrektor i Pracownicy Ośrodka Administracyjnego Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej

czytaj dalej »

Ogłoszenie KOWR

Ogłoszenie o pierwszym publicznym przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę nieruchomości wielofunkcyjnej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa.

czytaj dalej »

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji w 2021 roku zadania z zakresu ustawy o pomocy społecznej

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza działające w obszarach pożytku publicznego organizacje pozarządowe do składania ofert i uczestnictwa w otwartym konkursie ofert na realizację zadania "Prowadzenie ośrodka wsparcia Klubu Senior+ na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska" w okresie 1 maja 2021 r. do 30 czerwca 2021 r.

czytaj dalej »

XXVI Sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej - 20.04.2021 r.

 

czytaj dalej »

Kondolencje

 

czytaj dalej »

Posiedzenia komisji Rady Miejskiej - terminarz 14-16 kwietnia 2021 r.

 

czytaj dalej »

Spis powszechny 2021

Szanowni Państwo, uprzejmie przypominamy wszystkim Mieszkańcom, że od 1 kwietnia na terenie całego kraju odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021. Udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy, a wszystkie zebrane dane podlegają bezwzględnej ochronie na zasadach określonych w art. 10 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz.U. z 2020 r. poz. 443 z późn. zm.).

czytaj dalej »

Kondolencje

„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej” Głęboko poruszeni śmiercią Jana Pomierskiego długoletniego pracownika, kierowcy autobusu szkolnego w Gminie Kalwaria Zebrzydowska w Ośrodku Administracyjnym Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej, Rodzinie i Bliskim szczere wyrazy współczucia i wsparcia składająDyrektor i Pracownicy Ośrodka Administracyjnego Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej

czytaj dalej »

Strona 2 z 35