To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Ogłoszenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Krakowie ogłasza przetarg ustny nieograniczony (licytację) na sprzedaż nieruchomości nierolnej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa położonej na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska w miejscowości Zarzyce Wielkie.

czytaj dalej »

Uwaga - poszukiwani wolontariusze WOŚP

Trwa nabór wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zgłoszenia przyjmowane są do 6.12.2020 r. (niedziela).

czytaj dalej »

Ostrzeżenie 1 stopnia o zanieczyszczeniu powietrza dla powiatu wadowickiego

Obowiązuje w dniu 02.12.2020 od godz. 06.00 do 24.00 Ostrzeżenie o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego pyłu PM10 ze względu na zwiększoną emisję zanieczyszczeń oraz niekorzystne warunki meteorologiczne.

czytaj dalej »

Kondolencje

Wobec ciosu, który spadł ponownie w tak krótkim czasie na Ciebie Stasiu,niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć Ci sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić.Wyrazy szczerego współczucia i żalu oraz słowa otuchy i wsparcia dla Stanisława Koska, Kierownika Referatu Inwestycji z powodu śmierci Taty. składająBurmistrz Miasta Augustyn OrmantyPrzewodniczący oraz Radni Rady Miejskiej w Kalwarii ZebrzydowskiejKoleżanki i Koledzy z Urzędu MiastaSołtysi oraz Przewodniczący Zarządów Osiedli

czytaj dalej »

Jaki rok, takie dyktando - czyli zamiast "Andrzejek z ortografią"...

Jesienną tradycją w naszej gminie stały się „Andrzejki z ortografią” – gminne dyktando przygotowywane przez Zespół Szkół nr 3 w Przytkowicach. Mały, zjadliwy wirus zadziałał także na tym polu, uniemożliwiając nam tradycyjne ortograficzne zmagania – ze względu na sytuację epidemiczną dyktando się nie odbędzie. Nie oznacza to jednak, że możemy zarzucić poznawanie i utrwalanie reguł ortograficznych oraz ćwiczenie poprawnej pisowni.

czytaj dalej »

Kondolencje

Wyrazy szczerego współczucia i żalu oraz słowa otuchy i wsparcia dla o. prowincjała Teofila Czarniaka z powodu śmierci Mamy.     składają Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty Przewodniczący oraz Radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Pracownicy Urzędu Miasta Sołtysi oraz Przewodniczący Zarządów Osiedli

czytaj dalej »

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji, Finansów i Majątku Gminy - 4.12.2020 r.

 

czytaj dalej »

Posiedzenie Komisji Spraw Bytowych, Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji - 3.12.2020 r.

 

czytaj dalej »

Posiedzenie Komisji Gospodarki Gminnej, Rolnictwa, Ekologii oraz Współpracy z Jednostkami Pomocniczymi Gminy - 2.12.2020 r.

 

czytaj dalej »

Kondolencje

Wyrazy szczerego współczucia i żalu oraz słowa otuchy i wsparcia dla Stanisława Koska, Kierownika Referatu Inwestycji z powodu śmierci Mamy i Brata.     składają Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty Przewodniczący oraz Radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Koleżanki i Koledzy z Urzędu Miasta Sołtysi oraz Przewodniczący Zarządów Osiedli

czytaj dalej »

Informacja

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 24-25 listopada Referat Ewidencji Ludności, Dowodów Osobistych i Zarządzania Kryzysowego czynny będzie w godzinach 7:30 - 10:00. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

czytaj dalej »

Diagnoza problemów społecznych w gminie

Szanowni Państwo! Oficyna  Profilaktyczna z Krakowa  realizuje „Diagnozę problemów społecznych”, na potrzeby utworzenia „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy”.

czytaj dalej »

OGŁOSZENIE

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Krakowie ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony (licytację) na sprzedaż nieruchomości nierolnej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa położonej na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska w miejscowości Zarzyce Wielkie.

czytaj dalej »

Biblioteka Publiczna zamknięta od 7 do 29 listopada

Szanowni Czytelnicy! W związku z decyzją władz o zamknięciu dla użytkowników instytucji kultury, wynikającą z dużego wzrostu zakażeń, Biblioteka Publiczna w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz filie w Brodach, Leńczach, Przytkowicach i Stanisławiu Dolnym będą nieczynne dla czytelników od 7 (sobota) do 29 listopada 2020 r.

czytaj dalej »

Komunikat w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi interesantów

w Ośrodku Administracyjnym Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej od dnia 4 listopada 2020 roku.

czytaj dalej »

W związku z zamknięciem cmentarzy producenci i sprzedawcy chryzantem doniczkowych będą mogli otrzymać pomoc finansową

Pomoc finansową będą mogły otrzymać mikroprzedsiębiorstwa, małe albo średnie przedsiębiorstwa, które w związku z zamknięciem cmentarzy w okresie 31 października - 2 listopada poniosły straty.

czytaj dalej »

Komunikat

w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi interesantów w Ośrodku Administracyjnym Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej od dnia 23 października 2020 roku.

czytaj dalej »

Zawieszenie dyżurów przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady Miejskiej

 

czytaj dalej »

Zmiana godziny rozpoczęcia sesji

Ze względu na problemy techniczne XXI Sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej została przesunięta na godzinę 10.00.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o zmianie sposobu przeprowadzenia sesji

XXI Sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej, zwołana na dzień 15 października o godzinie 9.00, odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

czytaj dalej »

Strona 6 z 35