To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Ogłoszenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Małopolski Festiwal Innowacji 2021 - Innowacje to MY!

Konferencja, warsztaty, spotkania – gośćmi będą m.in. Radek Kotarski, Paweł Zylm, Joanna Kulczycka. Tegoroczny Małopolski Festiwal Innowacji obfituje w ciekawe wydarzenia oraz inspirujących prelegentów. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. A to wszystko za darmo w formule on-line! Start już 21 czerwca!

czytaj dalej »

Kierunek Kariera otwarty dla osób z wyższym wykształceniem

Pracujesz? Masz wykształcenie wyższe? Chcesz dowiedzieć się jakie kompetencje ogólne warto rozwijać? Nauczyć się języka obcego? Profesjonalnie zarządzać projektami? Zdobyć kompetencje cyfrowe lub z zakresu mobilności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę.

czytaj dalej »

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania z zakresu ustawy o pomocy społecznej

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza działające w obszarach pożytku publicznego organizacje pozarządowe do składania ofert i uczestnictwa w otwartym konkursie ofert na prowadzenie Klubu Senior+ na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska w okresie od 1 lipca 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.

czytaj dalej »

Komunikat OASS

Komunikat w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi interesantów w Ośrodku Administracyjnym Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej od dnia 14 czerwca 2021 roku.

czytaj dalej »

XXVIII sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej - 28.06.2021 r.

 

czytaj dalej »

Posiedzenia komisji Rady Miejskiej - terminarz 14-18 czerwca 2021 r.

 

czytaj dalej »

LGD „Gościniec 4 żywiołów” zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe

 

czytaj dalej »

Ogłoszenie

Szanowni Państwo, 15 czerwca (wtorek) w godzinach 9.30 - 12.00 Referat Ewidencji Ludności, Dowodów Osobistych i Zarządzania Kryzysowego będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj dalej »

Raport o stanie Gminy Kalwaria Zebrzydowska za rok 2020

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2020 r. poz. 713), Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej przedstawia Radzie Miejskiej do dnia 31 maja raport o stanie gminy za rok poprzedni. Niniejszy raport jest zestawieniem najważniejszych danych o samorządzie, pozwala uzyskać wgląd w sytuację społeczną, gospodarczą i ekonomiczną Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Raport został opracowany przy udziale pracowników Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz jednostek organizacyjnych Gminy. Nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę. Zgłoszenia do udziału w debacie nad "Raportem o stanie Gminy Kalwaria Zebrzydowska za rok 2020" należy składać w biurze Rady Miejskiej przy ul. Targowej 1B w terminie do 25 czerwca 2021 r. do godziny 15.00.

czytaj dalej »

Odwołanie dyżuru ekodoradcy

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej informuje o odwołaniu konsultacji prowadzonych przez Ekodoradcę w dniu 27.05.2021 r. (czwartek) w godz. 10:30-12:30.

czytaj dalej »

XXVII Sesja Rady Miejskiej - transmisja online

Rozpoczęcie transmisji: 17.05.2021 r. (poniedziałek) o godz. 13:00.https://www.youtube.com/channel/UCg5zehQJiNLFBQF7gHzcbCQ Ogłoszenie o sesji i porządek posiedzenia

czytaj dalej »

Posiedzenie doraźnej Komisji Statutowej do opracowania zmian w Statucie Gminy Kalwaria Zebrzydowska - 20.05.2021 r.

 

czytaj dalej »

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej - 31.05.2021 r.

 

czytaj dalej »

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej - 26.05.2021 r.

 

czytaj dalej »

Program "Opieka wytchnieniowa" finansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje o pozyskaniu przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska środków finansowych w kwocie 24 513,60 zł na realizację świadczenia usługi opieki wytchnieniowej dla mieszkańców gminy Kalwaria Zebrzydowska w ramach realizacji Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2021 finansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego.

czytaj dalej »

Dodatkowe środki dla Gościńca 4 Żywiołów

W ramach możliwości zwiększenia budżetu działania LEADER poprzez podwyższenie wysokości środków finansowych w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie realizacji operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność o dodatkowe środki w wysokości  259 000,00 euro prosimy o wypełnienie ankiety.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o konkursie na stanowiska dyrektorów szkół

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza konkurs na stanowiska dyrektorów: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym, Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach, Zespołu szkół nr 3 w Przytkowicach, Zespołu Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzycach Wielkich. Oferty należy składać do 31 maja 2021 r.

czytaj dalej »

Małopolskie Orkiestry Dęte 2021

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłasza nabór wniosków do III edycji konkursu pn. Małopolskie Orkiestry Dęte. W ramach tego konkursu orkiestry dęte mogą ubiegać się o wsparcie finansowe, które może być przeznaczone na zakup: instrumentów, akcesoriów muzycznych, strojów, sprzętu niezbędnego do realizacji koncertów lub zajęć warsztatowych oraz wydawnictw muzycznych.

czytaj dalej »

XXVII sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej - 17.05.2021 r.

 

czytaj dalej »

Ogłoszenie

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, iż gmina Kalwaria Zebrzydowska przystąpiła do programu "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2021.

czytaj dalej »

Strona 1 z 35