To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Nabory na stanowiska urzędnicze

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracownika socjalnego

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na stanowisko pracownika socjalnego na zastępstwo. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do 24 maja 2021 r. do godziny 12.00.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko inspektora w Referacie Ewidencji Ludności, Dowodów Osobistych i Zarządzania Kryzysowego

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze inspektora w Referacie Ewidencji Ludności, Dowodów Osobistych i Zarządzania Kryzysowego

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko głównego księgowego w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej

Środowiskowy Dom Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej przy al. Jana Pawła II poszukuje osoby na stanowisko głównego księgowego. Dokumenty aplikacyjne należy składać do 29.01.2021 r. godz. 15.00.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko terapeuty zajęciowego w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej

Środowiskowy Dom Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej przy al. Jana Pawła II poszukuje osoby na stanowisko terapeuty zajęciowego. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 na umowę o pracę. Dokumenty aplikacyjne należy składać do 27.01.2021 r.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko opiekuna osób z niepełnosprawnościami w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej

Środowiskowy Dom Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej przy al. Jana Pawła II poszukuje osoby na stanowisko opiekuna osób z niepełnosprawnościami. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 na umowę o pracę. Dokumenty aplikacyjne należy składać do 27.01.2021 r.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko audytora wewnętrznego w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

 

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do 4 grudnia 2020 r.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 5 listopada 2020 r.

czytaj dalej »