To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Światowe Dni Młodzieży

Youth festival

Światowe Dni Młodzieży 2016 już za nami

Światowe Dni Młodzieży 2016 dobiegły końca. Gmina Kalwaria Zebrzydowska gościła kilkutysięczna grupę młodzieży, głównie francuskiego pochodzenia. Młodzi ludzie odwiedzili naszą gminę oraz wzięli udział w specjalnie zorganizowanych katechezach i koncertach. Młodzi pielgrzymi zwiedzali nasze miasto, bazylikę Matki Bożej Anielskiej, a także uczestniczyli w nabożeństwach na dróżkach kalwaryjskich.

czytaj dalej »

ŚDM w Kalwarii Zebrzydowskiej - 29 lipca 2016

 

czytaj dalej »

Mapa, miejsca, numery telefonów

City map, important places and other useful informations.

czytaj dalej »

ŚDM w Kalwarii Zebrzydowskiej - 28 lipca 2016

 

czytaj dalej »

Światowe Dni Młodzieży również w Kalwarii Zebrzydowskiej

Pierwsze grupy młodzieży przybywały już w poniedziałek od godzin wczesnopopołudniowych. Oficjalne rozpoczęcie Światowych Dni Młodzieży w Kalwarii Zebrzydowskiej miało miejsce w środę 27 lipca

czytaj dalej »

ŚDM w Kalwarii Zebrzydowskiej - 27 lipca 2016

 

czytaj dalej »

ŚDM w Kalwarii Zebrzydowskiej - 26 lipca 2016

 

czytaj dalej »

Festiwal Młodych

czytaj dalej »

Niezbędnik uczestnika ŚDM

Zbiór podstawowych informacji organizacyjnych dla osób planujących pobyt w Krakowie w dniach 26.07-1.08 w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży.

czytaj dalej »

Tymczasowe przeniesienie przystanku autobusowego przy al. Jana Pawła II

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, iż w związku z organizacją na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska uroczystości związanych z obchodami Światowych Dni Młodzieży, w dniach 26.07.2016 - 29.07.2016 zamknięta dla ruchu będzie część al. Jana Pawła II.

czytaj dalej »

Zmiana organizacji ruchu w związku z ŚDM

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że w związku z organizacją Światowych Dni Młodzieży w okresie od 26 do 29 lipca zmianie ulegnie organizacja ruchu na terenie miasta Kalwaria Zebrzydowska.

czytaj dalej »

Komunikat MZWiK w związku z ŚDM

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zwraca się z prośbą, aby podczas Światowych Dni Młodzieży (ŚDM) zwrócić szczególną uwagę na racjonalne korzystanie z wody miejskiej i ograniczenie jej zużycia wyłącznie do celów spożywczych i sanitarnych - nie należy wody z sieci miejskiej używać do mycia samochodów, placów, podlewania trawników i ogrodów oraz napełniania basenów.

czytaj dalej »

Więcej pociągów na torach podczas ŚDM

W związku z organizacją Światowych Dni Młodzieży na tory w naszej okolicy wyjadą dodatkowe pociągi! Z powiatu wadowickiego do Krakowa i z powrotem będzie można dojechać 70 składami.

czytaj dalej »