To jest archiwalna strona Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
Aktualny serwis: kalwaria-zebrzydowska.pl lub samorzad.gov.pl/gmina-kalwaria-zebrzydowska

Kierunek Kariera otwarty dla osób z wyższym wykształceniem

Pracujesz? Masz wykształcenie wyższe? Chcesz dowiedzieć się jakie kompetencje ogólne warto rozwijać? Nauczyć się języka obcego? Profesjonalnie zarządzać projektami? Zdobyć kompetencje cyfrowe lub z zakresu mobilności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę.

 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”, w którym już 14 czerwca o godzinie 10.00 rusza z rekrutacją dedykowaną osobom z wyższym wykształceniem. Specjalnie dla tej grupy przygotowano 10.000 miejsc!

Tylko jeśli zgłosisz się do 31 sierpnia (lub wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc) skorzystasz z dedykowanej usługi doradztwa zawodowego online, dzięki której uporządkujesz informacje na temat posiadanych umiejętności cyfrowych, językowych, z zakresu zarządzania projektami i mobilności, a następnie podejmiesz decyzję jakie szkolenie lub kurs zrealizujesz za bony, taniej nawet o 85%.

Więcej szczegółów na stronie projektu: https://kierunek.pociagdokariery.pl/artykul/Kierunek-Kariera-otwarty-dla-osob-z-wyzszym-wyksztalceniem